karabin strzelca wyborowego fortnite Gdzie znaleźć mityczny ciężki karabin snajperski w Fortnite?

karabin strzelca wyborowego fortnite Gdzie znaleźć mityczny ciężki karabin snajperski w Fortnite?

karabin strzelca wyborowego fortnite Karabin szturmowy MK-Seven, strzelba komandosowa, strzelba bębnowa i nie tylko zostały zastąpione nowymi broniami. Tylko kilka, takich jak ciężki karabin snajperski i automatyczna strzelba, pozostało z zeszłego sezonu.

karabin strzelca wyborowego fortnite

Pierwszym krokiem do zdobycia jakiejkolwiek mitycznej broni jest wylądowanie w Reality Falls. Tam gracze mogą znaleźć fioletowe kwiaty, które należy zniszczyć. Po zniszczeniu upuszczają nasiona, które można zasadzić, rzucając nimi.

Ziarno zacznie rosnąć w roślinę, ale gracze nie będą mogli skorzystać z tego do następnego meczu w tej samej lokalizacji Fortnite. Kiedy ponownie odwiedzą to miejsce, roślina będzie miała niezwykłe owoce.

Pielenie otaczających go chwastów zamieni je w rzadkie owoce. Za dziesięć minut będzie więcej chwastów, które można usunąć. To zmieni je w epickie owoce. Robiąc to ponownie, stają się Legendarni.

Ponowne powtórzenie procesu daje trzy mityczne owoce, które można zebrać i które upuszczą broń. Na mapie znajduje się licznik czasu, który informuje graczy, jak długo muszą czekać, aż będą mogli ponownie odchwaszczać.