poleć znajomego fortnite || Jak wykonać wszystkie zadania i odebrać darmowe nagrody

poleć znajomego fortnite || Jak wykonać wszystkie zadania i odebrać darmowe nagrody

poleć znajomego fortnite: Epic Games zawsze zachęca graczy do grania w Fortnite ze znajomymi. Aby jeszcze bardziej podkreślić ten aspekt, twórcy wydali nowe wydarzenie o nazwie Poleć przyjaciela.

Udział w tym wydarzeniu ma swoje zalety i zalety. Gracze nie tylko uzyskują nowe połączenia, ale także mogą ubiegać się o ekskluzywne nagrody.

Fortnite Poleć znajomemu: Deweloperzy wydłużyli czas trwania wydarzenia

Użytkownicy, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu Fortnite Poleć przyjaciela, nie mogą po prostu zalogować się i rozpocząć podróży. Będą musieli zarejestrować się na stronie Fortnite Poleć znajomemu i przystąpić do zapraszania nowych znajomych na wydarzenie.

Looperzy mogą zaprosić do pięciu znajomych. Po wypełnieniu zaproszenia mogą zalogować się do Fortnite, aby ukończyć zadania i odblokować ekskluzywne nagrody.

Darmowe nagrody

Takie wydarzenia są modne wśród graczy, ponieważ mogą uzyskać dostęp do ekskluzywnych kosmetyków i innych przedmiotów w grze za darmo, wykonując kilka prostych zadań.

Wydarzenie „Poleć przyjaciela” w Fortnite również ma podobny system. Zadania są dość proste i większość z nich można łatwo wykonać.

Zadania i nagrody Fortnite Poleć przyjaciela są podane poniżej:

Utwórz połączenie – Wczytywanie ekranu Zagraj w jedną grę – Miridiscent WrapWyeliminuj dziesięciu przeciwników ze swoim przyjacielem – Kilof z wałkiem napędowym Zdobądź poziom Plus 60 i poczekaj, aż sędzia zdobędzie poziomy Plus 60 – Strój Rainbow Racer.

Jak wykonać wszystkie zadania i odebrać darmowe nagrody

Utwórz połączenie

Jest to dość proste i jak sama nazwa wskazuje, wymagałoby od graczy dodania nowego przyjaciela lub połączenia do swojej listy.

Ukończenie tego nagrodzi gracza nowym ekranem ładowania w Fortnite.

Zagraj w jedną grę w Fortnite ze znajomym

Po nawiązaniu połączenia gracze będą musieli połączyć siły i przejść do trybu Battle Royale. Ukończenie tego zadania nagrodzi graczy ekskluzywnym malowaniem Miridiscent.

Umieść trzy razy w pierwszej dziesiątce ze swoim przyjacielem

Trzecie wyzwanie na liście będzie wymagało od graczy trzykrotnego umieszczenia się w pierwszej dziesiątce. Byłoby to trochę trudne, biorąc pod uwagę, że koordynacja między dwoma graczami zajęłaby trochę czasu.

Gracze będą musieli nieustannie próbować osiągnąć ten wyczyn. Jednym z łatwych sposobów na wykonanie tego zadania byłoby konkurowanie w trybie drużyny wraz z nowo dodanym graczem.

Po pomyślnym ukończeniu tego wyzwania gracze zostaną nagrodzeni za darmo szybowcem Flair Fare.